Історія Комісії Загальноосвітніх Дисциплін

ІСТОРІЯ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ДИСЦИПЛІН ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКОГО КОМЕРЦІЙНОГО ТЕХНІКУМУ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Студенти І курсу, по суті справи, є основою кадрового забезпечення студентського колективу нашого технікуму, а тому роль циклової комісії загальноосвітніх дисциплін у функціонуванні нашого навчального закладу є достатньо важливою.
Набір студентів на базі восьмирічної освіти здійснював ще Технікум радянської торгівлі (таку назву мав наш навчальний заклад до 1990 року).

У 90-ті роки ХХ століття від цієї практики вирішили відмовитись, але враховуючи популярність в незалежній Україні можливості одночасного отримання повної середньої освіти і диплома молодшого спеціаліста, у 2003 році набір студентів на основі базової загальної середньої освіти було відновлено.

З того часу починається сучасна історії комісії загальноосвітніх дисциплін Дніпродзержинського комерційного технікуму.

Першою її головою була Сергієнко Тетяна Василівна, яка у 2005 році зайняла посаду заступника директора з навчальної роботи. Головою ж комісії з того часу є Бєлка Євген Олександрович – викладач історії та соціально-гуманітарних дисциплін.

До складу комісії входять молоді викладачі, а також викладачі із значним досвідом роботи, які викладають дисципліни, що входять до складу обов’язкових для отримання атестату про загальну середню освіту – Історію України, Всесвітню історію, Географію, Фізику, Астрономію, Математику, Фізичне виховання.

Склад комісії:

  1. Бєлка Євген Олександрович – голова комісії, викладач історії та соціально гуманітарних дисциплін, викладач вищої категорії;
  2. Григор’єва Оксана Миколаївна – викладач математики, викладач другої категорії;
  3. Мухін Віктор Якович – викладач фізичного виховання, викладач вищої категорії;
  4. Шевченко Ганна Юріївна – викладач фізики та астрономії, викладач другої категорії;
  5. Шульга Наталія Леонідівна – викладач фізичного виховання, викладач першої категорії.

Всі викладачі мають педагогічний досвід у роботі із студентами відповідного віку, неодноразово отримували відзнаки на олімпіадах, конкурсах, змаганнях та педагогічних конференціях міського, регіонального та обласного рівня.

Ми досвідчені, впевнені в собі та з оптимізмом дивимось у майбутнє!