Освітня програма

Підприємництво, Торгівля та Біржова Діяльність

076 «Підприємництво, Торгівля та Біржова Діяльність»

Галузь знань: 07 «Управління та адміністрування»

Кваліфікація: товарознавець – комерсант.

Освітньо-кваліфікаційний рівень: МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ;

Практичні навички студенти набувають на кращих підприємствах торгівлі та харчування м. Кам’янського та Дніпропетровської області.

Випускники коледжу можуть продовжити навчання за спорідненими спеціальностями за скороченим терміном навчання в:

  • Харківському державному університеті харчування і торгівлі;
  • Полтавському університеті споживчої кооперації України;
  • Дніпропетровському університеті економіки та права і в інших вузах України.

Посади

Керівник

виробничих підрозділів у роздрібній та оптовій торгівлі

Керівник

малих підприємств

Представник

технічний та торговий

Спеціальність “Підприємництво, Торгівля та Біржова Діяльність” у Фаховому коледжі харчових технологій та підприємництва (ФКХТП) ДДТУ є привабливим вибором для тих, хто цікавиться бізнесом, торгівлею та фінансовою сферою. Ця спеціальність готує фахівців з розумінням процесів підприємництва, навичками управління бізнесом та розумінням принципів функціонування ринків та бірж.

Студенти на спеціальності “Підприємництво, Торгівля та Біржова Діяльність” отримують широкий спектр знань і навичок, які дозволяють їм стати успішними підприємцями, менеджерами у сфері торгівлі або працівниками біржових установ.

У навчальному процесі студенти вивчають основи підприємництва, бізнес-планування, маркетингу, управління персоналом та фінансами. Вони також ознайомлюються з особливостями роботи на фінансових ринках, правилами біржової діяльності, аналізом фінансових інструментів та ризиками, пов’язаними з інвестуванням.

ФКХТП ДДТУ забезпечує студентам практичні навички, сприяє розвитку їх творчого мислення та підприємницького потенціалу. Студенти мають можливість брати участь у проектах, стажуваннях у відомих компаніях та здобувати досвід роботи в реальних бізнес-ситуаціях.

Випускники спеціальності “Підприємництво, Торгівля та Біржова Діяльність” мають широкі можливості працевлаштування. Вони можуть працювати в сфері роздрібної торгівлі, оптової торгівлі, управлінні власним бізнесом, біржових установах, фінансових компаніях та консалтингових агентствах.

Обираючи спеціальність “Підприємництво, Торгівля та Біржова Діяльність” у ФКХТП ДДТУ, ви отримуєте високоякісну освіту та підтримку від професіоналів у галузі. Наш коледж готовий допомогти вам розвинути ваш потенціал і стати успішним у бізнесі та фінансовій сфері.

Фаховий коледж харчових технологій та підприємництва ДДТУ

 

м. Кам’янське,

Вул. Коваленко 10,

Індекс 51925

+38 098 368 13 34

dktddtu@gmail.com