Освітня програма

Хaрчові Технології

181 «Харчові Технології»

Галузь знань: 18 «Виробництво та технології»;

Кваліфікація: технік-технолог з технології харчування.

Практичні навички студенти набувають на кращих підприємствах торгівлі та харчування м Кам’янське та Дніпропетровської області, базах практики Царичанського району.

Випускники коледжу можуть продовжити навчання за спорідненими спеціальностями за скороченим терміном навчання в:

  • Державному біотехнологічному університеті.
  • Полтавському університеті споживчої кооперації України.
  • Дніпропетровському університеті економіки та права і в інших вузах України.

Посади

Технолог

Кухар

Шеф-кухар

Агент з постачання

Адміністратор

Бармен

Метрдотель

Офіціант, кондитер тощо

Спеціальність “Харчові технології” в Фаховому коледжі харчових технологій та підприємництва (ФКХТП) ДДТУ є ключовою галуззю навчання, яка готує студентів до роботи в харчовій промисловості. Ця спеціальність надає фундаментальні знання і практичні навички, необхідні для переробки, виробництва та забезпечення якості харчових продуктів.

На спеціальності “Харчові технології” студенти вивчають процеси переробки харчових сировини, технологічні методи виробництва та управління в харчовій промисловості. Вони отримують глибокі знання про харчові інгредієнти, процеси консервації та ферментації, пакування та зберігання харчових продуктів.

Студенти вивчають принципи якості і безпеки харчових продуктів, включаючи стандарти гігієни, сертифікацію та вимоги до харчових виробництв. Вони ознайомлюються з методами контролю якості, хімічним аналізом продуктів та дотриманням вимог нормативних документів у харчовій промисловості.

Спеціальність “Харчові технології” також включає вивчення сучасних технологічних процесів, які використовуються у виробництві харчових продуктів, включаючи вакуумні технології, заморожування, екструзію та інше. Студенти мають можливість ознайомитися з сучасним обладнанням та технологіями, що використовуються у харчовій промисловості.

Випускники спеціальності “Харчові технології” можуть працювати в різних галузях харчової промисловості, таких як м’ясна, молочна, кондитерська, консервна промисловість та інші. Вони можуть займати посади технологів, керівників виробництва, контролерів якості, експертів з безпеки харчових продуктів та багато інших.

Обираючи спеціальність “Харчові технології” у ФКХТП ДДТУ, ви отримуєте високоякісну підготовку та можливість реалізувати свій потенціал у харчовій промисловості. Наш коледж пропонує сучасні лабораторії, професійних викладачів та практичну спрямованість навчання, що допоможе вам стати компетентним фахівцем в галузі харчових технологій.

Фаховий коледж харчових технологій та підприємництва ДДТУ

 

м. Кам’янське,

Вул. Коваленко 10,

Індекс 51925

+38 098 368 13 34

dktddtu@gmail.com