Caption aligned here

Новини

«Miss Beauty Kamianske»

4 березня в Камянському театрі імені Лесі Українки відбувся щорічний конкурс краси «Miss Beauty Kamianske». Для участі в фіналі були відібрані 8 конкурсанток, яких почесно супроводжували та підтримували юнаки коледжу Жидков Павло та Васильєв Олександр.
Читати далі

«МАСТЕР ШЕФ»

22 лютого студенти групи ВХП-19-1/9 провели зустріч з переможцем сьомого сезону кулінарного проекту «МАСТЕР ШЕФ» Вадимом Бжезинським (Пава). Зустріч носила повчальний характер, учасники отримали корисні поради, рекомендації та можливості вдосконалювати свій досвід.
Читати далі

Черлідинг

18-20 грудня 2020 були проведенні змагання Студентської ліги на Кубок України з черлідингу та чир –спорту у м. Одесса на базі « BLACK SEA PSV». Керівництво проведення змагань здійснювалося Всеукраїнською федерацією черлідингу та чир-спорту. І МІСЦЕ – Пойда Вікторія, Здорік Анастасія, Фокіна Ангеліна, Дзьох Дарія, Горячева Валентина у номінації «Pom Dance» І МІСЦЕ – Жидков Павло, Проценко Семен, Васильєв Олександр, Пойда Вікторія, Фокіна Ангеліна, Дзьох Дарія, Горячева Валентина, Здорік Анастасія,...
Читати далі
1 2 3 21