18-20 грудня 2020 були проведенні змагання Студентської ліги на Кубок України з черлідингу та чир –спорту у м. Одесса на базі « BLACK SEA PSV». Керівництво проведення змагань здійснювалося Всеукраїнською федерацією черлідингу та чир-спорту.
І МІСЦЕ – Пойда Вікторія, Здорік Анастасія, Фокіна Ангеліна, Дзьох Дарія, Горячева
Валентина у номінації «Pom Dance»
І МІСЦЕ – Жидков Павло, Проценко Семен, Васильєв Олександр, Пойда Вікторія, Фокіна Ангеліна, Дзьох Дарія, Горячева Валентина, Здорік Анастасія, Ословська Вероніка, Курінний Данило, Лебедев Сергій у номінації «Cheer Dance Show».
І МІСЦЕ – Пойда Вікторія у номінації «Urban Cheer Solo»
![](http://www.dkt-ddtu.info/wp-content/uploads/2021/03/image-1-1024x768.png)
![](http://www.dkt-ddtu.info/wp-content/uploads/2021/03/image-2-1024x768.png)
![](http://www.dkt-ddtu.info/wp-content/uploads/2021/03/image-3-1024x576.png)
![](http://www.dkt-ddtu.info/wp-content/uploads/2021/03/image-4-1024x815.png)